Mosaik_netværk

NÆSTE EVENT I CX/MA-NETVÆRKET

4. september 2025

Vil du lære hvordan du skaber værdi i en AI-drevet virkelighed?

Kom med til sæsonstart i CX/MA-netværket, hvor vi dykker ned i, hvordan du skaber værdi i en AI-drevet virkelighed.

Og – ikke mindst – hvordan du forbliver relevant i en MA-verden, der konstant forandrer sig.

 

Som sædvanlig, så afholder vi eventet den 4. september kl. 08.30-11.30 på vores kontor på Vesterbrogade. Du kan altså se frem til 3 timer i godt og lærerigt selskab. Og en bid frokost efterfølgende, hvis du har lyst.

 

Eventet er første kapitel i en serie af spændende temaer, som vi mener er altafgørende for dig, der arbejder med CX og MA - og som vil blive ved med at udvikle dig og levere resultater, mens kunstig intelligens vender op og ned på hverdagen.

AI

praktisk
information

Dato: 4. september 2025

Tidspunkt: kl. 08:30 - 11:30

Sted: Vesterbrogade 149, opgang D, 2.sal, 1620 København V

Tilmelding: JNY@nordlid.com 

MEDLEMSEVENT

Hvis du vil med til eventet, skal du ansøge om at blive en del af CX/MA-netværket. Det kan du gøre her - Og hvis du allerede er en del af netværket, så glæder vi os til at se dig igen.

Ambition viderefører Nordlid

Vi vil videreføre aktiviteterne
og sikre kontinuitet for kunderne.

Besøg Ambition